Jumper 94-02, 02-06

Próg drzwi przednich CITROEN JUMPER 94-02, 02-06 - big Próg drzwi przednich CITROEN JUMPER 94-02, 02-06 - medium Próg drzwi przednich CITROEN JUMPER 94-02, 02-06 - small 8124103

Próg drzwi przednich CITROEN JUMPER 94-02, 02-06

Kod produktu:
Wybierz {{attr.group_name}}:
Wybierz {{attr.group_name}}:

Progi są jednymi z najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów nośnych samochodu. Szczególnie w sezonie zimowym spod kół wyrzucana jest woda, kamienie i sól, dlatego stal szybko ulega korozji. Nawet niewielkie ubytki lakieru mogą pokryć się ogniskami rdzy, a po następnym sezonie może nas zaskoczyć dziura. Zazwyczaj po zauważeniu pierwszych ubytków w poszyciu można na kilka lat skutecznie usunąć je poprzez wymianę niewielkiego fragmentu progu.

W zwiazku z tym wprowadziliśmy do oferty reperaturkę progu drzwi przednich do Citroena Jumper 94-02 02-06. Są to metalowe elementy, które nie odbiegają kształtem od oryginalnych progów. Naprawa rozpoczyna się od odrysowywana reperaturki na progu i wycięcia skorodowanego fragmentu. Dzięki temu w łatwy sposób, bez zbędnego dopasowywania i klepania blachy można naprawić uszkodzony lub skorodowany fragment progu. Reperaturka progu szczególnie ma sens zastosowania w przypadku progów o kształcie, który nie zmienia się od słupka A do C. Takie progi jak ten do Citroena Jumpera jesteśmy w stanie wykonać niemal natychmiast!

Cena reperaturek progu w naszym sklepie waha się od ok 30zł do ok 150zł. Jest to często wielokrotnie niższa cena od zakupu zestawu naprawczego w ASO, czy kosztów ręcznego klepania blachy.

Reperaturki progu produkujemy w formie przeznaczonej do lakierowania. Wszystkie reperaturki progów do Citroena Jumper są zabezpieczone cynkiem elektrolitycznym.

Dzięki zastosowaniu odpowiedniej techniki naprawy przez blacharza można zapomnieć o korozji na kilka lat. Na rynku pojawiają się firmy, które na wykonaną gwarancję udzielają gwarancji nawet do 6 lat.

Użycie reperaturek progu wiąże się z cięciem oraz spawaniem elementów blacharskich.

Ocynk

Dostępność

Produkt gotowy do natychmiastowej wysyłki Zapytaj o dostępność Ten produkt nie jest dostępny w naszej ofercie

Cena

24.00 PLN

Ilość

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie lub błędna wartość.