Caravan 84-96

Reperaturka progu pod drzwi przednie DODGE CARAVAN 84-96 - big Reperaturka progu pod drzwi przednie DODGE CARAVAN 84-96 - medium Reperaturka progu pod drzwi przednie DODGE CARAVAN 84-96 - small 382091021

Reperaturka progu pod drzwi przednie DODGE CARAVAN 84-96

Kod produktu:
Wybierz {{attr.group_name}}:
Wybierz {{attr.group_name}}:

Progi są jednymi z najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów nośnych samochodu. Szczególnie w sezonie zimowym spod kół wyrzucana jest woda, kamienie i sól, dlatego stal szybko ulega korozji. Nawet niewielkie ubytki lakieru mogą pokryć się ogniskami rdzy, a po następnym sezonie może nas zaskoczyć dziura. Zazwyczaj po zauważeniu pierwszych ubytków w poszyciu można na kilka lat skutecznie usunąć je poprzez wymianę niewielkiego fragmentu progu.

W zwiazku z tym wprowadziliśmy do oferty reperaturki progów pod drzwi przednie do Dodge Caravan. Są to metalowe elementy, które nie odbiegają kształtem od oryginalnych progów. Naprawa rozpoczyna się od odrysowywana reperaturki na progu i wycięcia skorodowanego fragmentu. Dzięki temu w łatwy sposób, bez zbędnego dopasowywania i klepania blachy można naprawić uszkodzony lub skorodowany fragment progu. Reperaturka progu szczególnie ma sens zastosowania w przypadku progów o kształcie, który nie zmienia się od słupka A do C. Takie progi jak ten do Dodge Caravan jesteśmy w stanie wykonać niemal natychmiast!

Cena reperaturek progu w naszym sklepie waha się od ok 30zł do ok 150zł. Jest to często wielokrotnie niższa cena od zakupu zestawu naprawczego w ASO, czy kosztów ręcznego klepania blachy.

Reperaturki progu produkujemy w formie przeznaczonej do lakierowania. Wszystkie reperaturki progów pod drzwi przednie do Dodge Caravan są zabezpieczone cynkiem elektrolitycznym.

Dzięki zastosowaniu odpowiedniej techniki naprawy przez blacharza można zapomnieć o korozji na kilka lat. Na rynku pojawiają się firmy, które na wykonaną gwarancję udzielają gwarancji nawet do 6 lat.

Użycie reperaturek progu wiąże się z cięciem oraz spawaniem elementów blacharskich.

Długość:

1050 mm

Pod drzwi przednie

Ocynk

Dostępność

Produkt gotowy do natychmiastowej wysyłki Zapytaj o dostępność Ten produkt nie jest dostępny w naszej ofercie

Cena

80.00 PLN

Ilość

Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie lub błędna wartość.